Корисно знати

Страхування виїжджаючих за кордон має свої нюанси, про які, звичайно вам можуть розповісти, як в туристичних, так і в страхових агентствах, проте їх представники часто переслідують і свої інтереси, намагаючись «впарити» найбільш вигідний варіант страховки за кордон, який не завжди підходить саме вам. У цій статті ми спробували розглянути питання страхування для виїзду за кордон.

Збіглись чорні хмари над депутатом міської ради Тернополя Андрієм Шкулою. У 2015 році партія «Самопоміч» висунула свого кандидата в міську раду по виборчому округу № 9 журналіста-розслідувача Шкулу Андрія.

Спеціалісти Тернопільського обласного лабораторного центру, як боротися із комахами. Для того щоб відпочинок на природі не перетворився у війну з «кровопивцями», а з дачі ви не повернулися покусаними, необхідно дотримуватися наступних порад.

Інтернет-видання «Діло» 24 серпня опублікувало статтю «Люди жаліються на підгаєцьких "лікарів-жебраків"». Матеріал викликав широкий громадський резонанс в Підгаєцькому районі.

Я розплющив очі й побачив білі лікарняні стіни, а за вікном — клапоть блакитного неба. Недавно віддзвенів Першовересень. Полінка перейшла б у третій клас. Але Поліна та моя кохана Оксана майже два роки, як пішли зі світу. Автомобільна аварія…

“Півторак переможе бардак!”, – з таким амбіційним гаслом йшов на вибори до міськради Тернополя депутат Святослав Півторак. Вочевидь, керівництво Радикальної партії повірило у “радикалізм” пана Святослава, і після закінчення виборчої гонки, довірило йому покерувати міським осередком партії. Та, як виявилося, окрім гучних заяв та амбіцій, Півторак не зробив нічого для розвитку осередку, про що між собою відкрито говорять навіть його однопартійці.

На п’ятницю, 12 травня, заплановано проведення 15-ї сесії Тернопільської міської ради. Розпорядження про скликання сесії підписав міський голова Сергій Надал.

10 квітня наш сайт написав про проблему з сміттям на Підгаєччині, яка викликала широкий резонанс в тернопільських та західно-українських ЗМІ. Багато людей висловлювали обурення в коментарях через бездіяльність чиновників.

Останнім часом у пресі все частіше з’являються статті про ефективну роботу голови ТОДА Степана Барни.

Мешканців області запевняють, що діяльність керівника спрямована на подолання економічної кризи, а також зростання доброту усього населення Тернопільщини.

Олександр Башта – депутат Тернопільської обласної ради від політичної сили ВО «Свобода». Все правильно, це той же Башта, який декілька років тому палко критикував цю політичну партію. Пан Олександр тоді багато писав, говорив і мало хто розумів, що це й був початок його акторської кар’єри.