Понеділок, 25 червня 2018 00:00

Деревляного попросять піти

Автор 

Тернопільська «Батьківщина» хоче рухатись в перед, але вже без Василя Деревляного. На політичній карті України політична сила ВО «Батьківщина» набирає все більше довіри серед населення. Тернопільська область, в той час, пасе задніх. Обласний осередок політичної сили давно зупинився в розвитку, а тому назріває розкол. Молоді енергійні політики з місцевої «Батьківщини» бажають рухатись в ногу зі своїми однопартійцями всієї України.

 

Більше ентузіазму додає високий рейтинг лідера партії Юлії Тимошенко в перегонах на пост президента України. Серед молодшого покоління партійців «Батьківщини» останній рік ходять слухи про зміну літера обласного осередку партії. Аргументують це тим, що президентська партія має позбутись старих корумпованих представників влади.

Василь Деревляний регулярно попадав в корупційні скандали, але останній рік був аж дуже «густим» на критику в сторону Деревляного. Втратила ВО «Батьківщина» політичні лідерські позиції в області. Все більше депутати місцевих рад співпрацюють з іншими політичними силами. Припускають, що на з'їзді парті місцевого рівня буде висунуто питання про обрання нового Голову обласного осередку партії ВО «Батьківщина». Такий запит існує і серед виборців.

Люди втомились від старих політиків, замішаних в корупційних схемах та скандалах. Виборець хоче бачити зміни в першу чергу зміни в самій партії.

До слова, для Василя Деревляного це звільнення може бути не в перше. У 2008 Деревляного вже виганяли з партії, позбавивши посади голови обласної організації партії.

Прочитано 766 разів Останнє редагування Понеділок, 25 червня 2018 18:10
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі