Цікаві історії молодих людей

Немає нічого сильнішого за слово

Меандр

Коли відбуваються міжнародні конкурси і перемагає представник нашої країни – ми радіємо. Так само на всеукраїнських – якщо здобуває перемогу представник нашої області, міста або села, то ми вважаємо за честь мати щось спільне з ними. Жителі Тернопільщини, а особливо Теребовлянського району і села Іванівка, можуть пишатися своїми людьми, адже у нас є такі талановиті люди, володіють одним із наймогутніших знарядь світу: Словом.

А ви теж, згадуючи історичні події 1917-21 років незадоволені результатом? Люди поки не придумали як переписати історію (це було б чудово: в 2017 відзначати сторіччя Незалежності!).

Вони фіналісти міжнародного музичного рок-конкурсу "X-Star 2016". Їхні пісні увійшли в плейлист мобільної VirtualRreality гри "HOVR" американської компанії Game Coooks Inc. із Сан-Франциско. За два роки існування команда білоруських музикантів презентувала 3 сингли, EP альбом "Black Cat" та два лірик відео на пісні "Geometric Monster" і "Unknow Str".

Вони невтомно працюють, створюючи якісну українську музику, щоразу тішать своїх прихильників та нових слухачів. За їхніми плечима два студійних альбоми, акустична збірка та кілька відеокліпів.

Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.

М. Сервантес

Для того, щоб віднайти та зберегти пам’ятки нашої історії, у місті Тернополі було засновано пошуково-історичний клуб «NSDAP».

Покликання бути священиком - справа достатньо цікава і неординарна. Для когось з нас вона не завжди є зрозумілою: " чому молоді люди у 21-му столітті, де повно цікавих забаганок на ринку професій і спокус, стають на шлях служіння Богу?!" Проте, факт того, що до сьогодні існують духовні семінарії, де навчають на служителів церкви, залишається незмінним. Скільки ж заробляють сучасні священики? Де можна освоїти дану професію? І " що саме" заборонено для того, хто повністю присвятив себе церковній службі?

Їх родзинка – досвід. Індивідуальний підхід – кредо. Wincent Cover Band – два потужних та соковитих голоси, що сплітаються у звуках якісної гри професійних музикантів.

Вона шістнадцятирічна дівчина, на рядки якої відкликається душа. Для неї творчість – праця, яка приносить неймовірне задоволення. Її поезію можна перечитувати по декілька разів, переосмислюючи проблеми цілого суспільства. У розмові з Іриною Ільчук (Синичкою) «Діло» дізналося про початки творчості дівчини, літературні вподобання, потяг до поезії та плани на майбутнє.

«Діло» продовжує розповідати читачам про талановитих українських музикантів. Тепер пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з бандуристкою Тетяною Мазур та баяністом Сергієм Шармаєм. Разом це – «B&B project» – колектив, який дає нове звучання традиційним українським інструментам.

18-річна тернополянка Юлія Мосейко належить до тих українських моделей, котрі вже встигли підкорити світову fashion-індустрію і знятись у різноманітних рекламних кампаніях для відомих брендів.