Четвер, 30 березня 2017 00:00

OWN CHARTER: " У музики немає кордонів і національностей, вона повинна об'єднувати людей"

Автор 

Вони фіналісти міжнародного музичного рок-конкурсу "X-Star 2016". Їхні пісні увійшли в плейлист мобільної VirtualRreality гри "HOVR" американської компанії Game Coooks Inc. із Сан-Франциско. За два роки існування команда білоруських музикантів презентувала 3 сингли, EP альбом "Black Cat" та два лірик відео на пісні "Geometric Monster" і "Unknow Str".

" OWN CHARTER"-це четверо мужніх та харизматичних хлопців: Сем Сеферян (вокал), Стас Липовецький (гітара), Віталій Ероховец (бас-гітара), Максим Козлов (барабани).

- Ваша команда "OWN CHARTER" посіла перше місце у 1 турі першої битви конкурсу "KOZA MUSIC BATTLE". Як Вас зустрів Тернопіль? Ви вперше в Україні?

Так, ми перший раз грали у Ваших краях. Тернопіль зустрів нас просто на "ура", і розпочалося це ще з нашого приїзду. Ми познайомилися тут з чудовою людиною, музикантом, який нас прихистив і розповів про Ваше місто. Організатори, журі, персонал бару "Коза", групи з якими в цей вечір ми ділили сцену, всі були привітні і доброзичливі. Особливо хочемо відзначити тих людей, які прийшли в цей вечір послухати і відірватися разом з нами. Це було дуже круто. Публіка відповіла нам одразу, з перших нот, а в кінці нашого виступу просила зіграти ще. Заради таких моментів і варто грати.

- З яким настроєм Ви їхали сюди? Незважаючи на те, що відбувається в Україні, не було страшно?

Настрій був чудовий. Незважаючи на все те, що відбувається зараз в Україні, ми намагаємося не торкатися політики,. Ми вважаємо, що у музики немає кордонів і національностей. Музика повинна об'єднувати людей.

- Як Ви розцінювали свої шанси на перемогу?

На конкурсах ми намагаємося не думати про перемогу і навіть не обговорюємо це. Ми просто виходимо і отримуємо задоволення від гри, передаючи його слухачам або журі, що перебуває у залі.

- У Вас вже є 3 сингли, EP альбом та 2 лірик відео, що буде далі, чи це поки таємниця?

Зовсім скоро ми запишемо кавер на дуже відому групу, а от яка це буде пісня поки таємниця . А у вересні плануємо почати запис повноформатного альбому. Це і є наші подальші плани.

- 2 роки тому, в 2015 році почалася історія групи "OWN CHARTER". Ви відчули якісь зміни в собі?

Я думаю, якщо ти рухаєшся вперед, то з кожним новим досягненням та успіхом група стає сильнішою і згуртуванішою. А це, як правило, змінює кожного учасника колективу, роблячи його більш відповідальним і зацікавленим у подальшому розвитку.

- Які групи слухають учасники "OWN CHARTER"? Наприклад, що слухали коли їхали в Тернопіль?

У кожного з нас свої музичні уподобання. Кожен в дорозі усамітнювався зі своїми гаджетами і слухав те, що йому хотілося. Але синглом цієї поїздки стала пісня групи Twin Atlantic - No Sleep. Адже в дорозі ми практично не спали і постійно її наспівували.

- А як щодо українських гуртів? Хто Вам імпонує?

Особисто мені дуже подобається творчість гурту "SINOPTIC". Також не можу не відзначити групу CHERRY-MERRY, дуже круті хлопці. Знаю що іншим учасникам OWN CHARTER подобається Океан Ельзи, DETACH, O. TORVALD,. Загалом, є дуже багато українських груп, які нам подобаються.

- Ваша думка щодо рівня розвитку якісної музики в Білорусії.

Музика якісна, а от розкрутка, піар і презентація залишають бажати кращого. В цьому плані ми відстаємо від Заходу, нам не вистачає креативних ідей. Але робота в цьому напрямку ведеться, особливо у молодих гуртів і виконавців, які намагаються виділитися. Це особисто моя думка.

- Які на Вашу думку три якості характеру повинні бути у кожного музиканта?

Бажання (грати), завзятість, взаєморозуміння (в колективі).

- У цьому році представниками Білорусі на пісенному конкурсі Євробачення буде група "NAVIBAND". Які Ваші прогнози? Що думаєте з приводу цього конкурсу?

Ми дуже любимо групу "NAVIBAND". Думаємо вони гідно представлять нашу країну на конкурсі. Впевнені, що вони будуть у фіналі, ну а там "як карта ляже". Євробачення відкриває дорогу дуже багатьом виконавцям. Сама участь у такому проекті, це вже свого роду перемога, адже тебе побачать і почують майже у всьому світі. Конкурс дає чудову можливість заявити про себе.

Прочитано 183 разів Останнє редагування Четвер, 30 березня 2017 17:01
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі