Корисно знати

Інтернет-видання «Діло» 24 серпня опублікувало статтю «Люди жаліються на підгаєцьких "лікарів-жебраків"». Матеріал викликав широкий громадський резонанс в Підгаєцькому районі.

Я розплющив очі й побачив білі лікарняні стіни, а за вікном — клапоть блакитного неба. Недавно віддзвенів Першовересень. Полінка перейшла б у третій клас. Але Поліна та моя кохана Оксана майже два роки, як пішли зі світу. Автомобільна аварія…

“Півторак переможе бардак!”, – з таким амбіційним гаслом йшов на вибори до міськради Тернополя депутат Святослав Півторак. Вочевидь, керівництво Радикальної партії повірило у “радикалізм” пана Святослава, і після закінчення виборчої гонки, довірило йому покерувати міським осередком партії. Та, як виявилося, окрім гучних заяв та амбіцій, Півторак не зробив нічого для розвитку осередку, про що між собою відкрито говорять навіть його однопартійці.

На п’ятницю, 12 травня, заплановано проведення 15-ї сесії Тернопільської міської ради. Розпорядження про скликання сесії підписав міський голова Сергій Надал.

10 квітня наш сайт написав про проблему з сміттям на Підгаєччині, яка викликала широкий резонанс в тернопільських та західно-українських ЗМІ. Багато людей висловлювали обурення в коментарях через бездіяльність чиновників.

Останнім часом у пресі все частіше з’являються статті про ефективну роботу голови ТОДА Степана Барни.

Мешканців області запевняють, що діяльність керівника спрямована на подолання економічної кризи, а також зростання доброту усього населення Тернопільщини.

Олександр Башта – депутат Тернопільської обласної ради від політичної сили ВО «Свобода». Все правильно, це той же Башта, який декілька років тому палко критикував цю політичну партію. Пан Олександр тоді багато писав, говорив і мало хто розумів, що це й був початок його акторської кар’єри.

"У суботу, 25 березня, мала можливість пересвідчитись у правдивості історій про «автозаправні методи відмивання грошей». Виїжджаючи з дому, звернула увагу, що бак в моєму авто пустий, звук пищання пронизував мій слух просто до мозку кісток. Вирішила залити декілька літрів на славнозвісній, оспіваній в багатьох історіях, ЗС, щоб мати можливість дістатись до тієї заправки, на якій зазвичай заправляюсь...

Зборівські школярі зробили пародію на кліп. Здавалось, творчість та активно проведений час. Однак рекомендую переглянути роботу дітей! Як Ви ставитесь до подібних речей? Виникає низка запитань.

Раніше інтернет-видання «Діло» вже писало про проблеми в одній зі шкіл на Підгаєччині та недолугу роботу районних чиновників (прочитати можна тут). Ось знову доводиться писати про проблеми в школах цього району. Вже тиждень діти їздять шкільним автобусом на уроки за кошти батьків. Про це повідомляють в листі жителі району.