Четвер, 15 грудня 2016 00:00

В Тернополі дітей вчать, як стати наркоманами

Скільки часу ваші діти проводять в соціальних мережах, які сьогодні стають невід’ємною частиною їхнього життя? А чи знаєте ви чим саме вони займаються в інтернеті? З ким й про що спілкуються?

Як показує статистика в Україні, 96% дітей віком від 10 до 17 років користуються інтернетом, але більше половини з них не знають про те, яка небезпека може чекати на них в мережі. Близько 44% дітей знаходяться в потенційній зоні ризику (надають особисту інформацію) і 24,3% вже були у ризикових ситуаціях (мали зустрічі з віртуальними знайомими).

В мережі з'явилися фото діалогів підлітків! В цих переписках молоді люди активно обговорюють щось подібне до наркотичних засобів. Така інформація дуже зацікавила нашу редакцію. На фото тернопільський блогер-початківець Ростислав Устич пропонує співрозмовникам спробувати щось схоже на наркотики.

Ми вивчили аудиторію молодого блогера. Судячи з соціальних мереж можна зробити висновки, що цільова аудиторія – це підлітки і ще зовсім малі діти. То юнак в своїх відео стає прикладом для дітей? А тепер знову замисліться над тим, наскільки ви контролюєте своїх дітей та їх дії в мережі.


Дев'ятнадцятирічний хлопець займається тим, що знімає відео про своє життя (канал юнака). Він так і не здобув жодної освіти, лише закінчив 9 класів школи. Переглядаємо декілька робіт молодого блогера. Побачене шокує: нецензурна лексика, негативна поведінка і вчинки, які категорично протиставлені культурному суспільству. А тепер подумайте, як таке спілкування в соціальних мережах впливає на формування словникового запасу та поведінку ваших дітей!

 

 

Повернемось до діалогу в якому Ростік Устич пропонує спробувати щось схоже на наркотичні засоби. Нам вдалось отримати цю переписку. І справді хлопець вихваляється перед підлітками наявністю в нього «цікавої трави, яка може вставити». Переглянувши соціальні мережі блогера, знаходимо фото, де він вправно справляється з «бульбіком».

 

 

Не так давно усі сайти Тернополя описували історію як декілька дітей курили електронну сигарету посеред міста. Під цим матеріалом було багато коментарів на кшталт: «Куди дивляться батьки?». А ось фото зі сторінки Устича, де він рекламує ті ж електронні сигарети. Ви точно знаєте, що роблять ваші діти в інтернеті та на що просять грошей? Чи не захочуть займатись тим, чим і їх кумир? Судячи з коментарів на фото, помітно, що дівчинка вже заздрить своєму улюбленцю.

 

 

Придивіться уважно на фото з діалогу, де зображено щось схоже на наркотичні речовини. Більше того, вони фасуються в малі порції. Завтра одна із цих порцій може опинитись у вашої дитини. 

Який приклад показує на відео Ростислав Устич своїм прихильникам? Такими методами йому зовсім не буде складно втягнути в подібні речі дітей, можливо, ваших дітей. Якщо сьогодні ви дозволяєте їм перебувати в мережі інтернет, ви наражаєте їх на небезпеку.

 Контролюйте «віртуальний світ» своїх дітей!

Прочитано 2217 разів Останнє редагування Четвер, 15 грудня 2016 16:11
Катя Шаблій

Головний редактор Інтеренет-видання "Діло"

звязатися зі мною:

diloternopil@gmail.com

 

1 коментар

  • Коментувати Назар П'ятниця, 16 грудня 2016 03:31 Автор Назар

    Не уявляю як можна настільки повитягувати слова з контексту, перекрутити це на свій лад, та викласти це сюди. Ось як працюють журналісти в Україні. Якщо це не опублікують, то не розумію навіщо тут коментарі :)

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.