Вівторок, 27 грудня 2016 00:00

Як працює персонал «Орнави»

Про що ви думаєте, коли зранку йдете в якийсь заклад випити кави? Можливо, про те, що вас обкраде персонал?! От і я про таке навіть подумати не могла, але варто було б.

Зайшовши в заклад «Burger Pub», що на другому поверсі ТЦ «Орнава», я опинилась в епіцентрі доволі неприємної події. Разом з подругою взяли каву та зайняли місце поблизу вікна, розклали свої речі, як раптом до вподоби припало інше місце за сусіднім столиком. Поспіхом зібрали все та пересіли туди, а через власну неуважність, свій гаманець, який злився з кольором дивану, не помітила як залишила на попередньому місці.

За розмовами з подругою час злетів дуже швидко – терміново потрібно було бігти по справах. Одягнувшись, вже хотіла виходити, як раптом відкрила сумку та виявила, що власного гаманця з усіма картками та готівкою там немає. Зазирнула під стіл – також безрезультатно. Підійшла до каси, щоб запитати чи не знаходили гаманця – знову нічого. Перепитавши офіціантів, отримала лише заперечне кивання головою. Однак через кілька хвилин працівники закладу покликали до каси, бо гаманець начебто знайшовся. Коли відкрила його, із здивуванням виявила, що з близько чотирьохста гривень, які там були, не залишилось жодної купюри.

Пара, яка снідала в закладі, лише підтвердила мої припущення. Вони бачили, як офіціантка взяла мій гаманець та попрямувала з ним до кухні. Проаналізувавши все, зрозуміла, що окрім неї до гаманця так ніхто і не підходив.

Обурившись такою очевидною брехнею з боку офіціантки, покликала охоронця. Той, в свою чергу, «підняв на ноги» адміністрацію закладу. Доволі дивною для мене була позиція крадійки. «По-доброму» та без поліції попросила віддати все, що належить мені, але та заперечувала правду, навіть коли злодійство було доведеним. Коли, здавалось би, надії повернути власні заощадження не залишалось, охоронці та адміністрація закладу дуже допомогли – поговорили з крадійкою, й через кілька хвилин та принесла мої гроші із сухим «вибачте».

Прикро, що в жадобі до чужих грошей геть забуваємо про чесність й втрачаємо стабільне місце роботи.

Справа взагалі не в коштах, адже сума була невеликою, а в тому, щоб застерегти мені подібних забудьків.

Будьте обережні! Намагайтеся не випускати свої речі з виду в торгових центрах. У подібних ситуаціях відстоюйте свої права. Не залишайте крадіїв безнаказаними!

P. S. Окрема подяка у цій ситуації охоронцям та адміністрації. Якби не вони, то мабуть, власних грошей від горе-крадійки так і не дочекалась би, адже викликати поліцію часу зовсім не було.

Прочитано 157 разів
Катя Шаблій

Головний редактор Інтеренет-видання "Діло"

звязатися зі мною:

diloternopil@gmail.com

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.