Четвер, 26 січня 2017 00:00

На Підгаєччині знову скандал у сфері освіти

Раніше інтернет-видання «Діло» вже писало про проблеми в одній зі шкіл на Підгаєччині та недолугу роботу районних чиновників (прочитати можна тут). Ось знову доводиться писати про проблеми в школах цього району. Вже тиждень діти їздять шкільним автобусом на уроки за кошти батьків. Про це повідомляють в листі жителі району.

Суми, які просять місцеві чиновники у дітей, коливаються від 15 до 30 гривень з дитини в різних селах. Збір коштів батькам пояснюють потребою палива для автобусів. Оскільки на тендері перемогла нова компанія, документи не були вчасно підготовлені. Доволі дивно, правда?

Здавалось би благі наміри державних менеджерів допомогти дітям, щоб ті в зимову пору року не ходили пішки по декілька кілометрів. У той час, коли просять з дітей по 20 гривень на пальне, купляють офісну шафу за 9 тисяч гривень.

А загалом за 2016 рік відділ освіти, молоді та спорту Підгаєцького району витратив більше п’яти мільйонів гривень. А тепер батьки з Підгаєччини згадайте, як часто Вам говорили на що і скільки потрібно здати, бо в держави немає грошей?

Повертаємось до ситуації з паливом. Виникає низка запитань. Як освоюють зібрані кошти? Як здійснюється закупівля палива? Як про це все звітують? А найголовніше – хто має бути покараний за це? Директори шкіл, які змушують дітей здавати кошти і, тим самим, покривають халатність районних чиновників чи самі чиновники, які забули що мають працювати в інтересах громадян?

Як вже прийнято, жодного слова про це на сайті Підгаєцької районної державної адміністрації. Там тільки вдосталь новин позитивного і хвалькуватого характеру.

Прочитано 1270 разів Останнє редагування Субота, 28 січня 2017 00:21
Катя Шаблій

Головний редактор Інтеренет-видання "Діло"

звязатися зі мною:

diloternopil@gmail.com

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.