Середа, 26 квітня 2017 00:00

Актор політичного шоу

Автор 

Олександр Башта – депутат Тернопільської обласної ради від політичної сили ВО «Свобода». Все правильно, це той же Башта, який декілька років тому палко критикував цю політичну партію. Пан Олександр тоді багато писав, говорив і мало хто розумів, що це й був початок його акторської кар’єри.

 

2012 року Башта пише публічного листа голові ТОДА Олексію Кайді, де негативно відгукується про «Свободу», вказує на погану роботу обласного голови. (події березня 2012 року)

«Хочу тобі, Олексію нагадати (прости вже мені за таку наглість, але Батьківщина – то така політична сила, лідер якої “дуже законно” засуджена тими, з ким ти, і твої побратими з Свободи покладали квіти в вінках на це свято. А за ту жіночку з Батьківщини, що в буцигарні тепер сидить, до речі, на виборах президента в 2010 всі українці (тут я не помилився, саме – українці, а не насєлєніє) проголосували, але бандити “перемогли” обманом і фальшуванням і з допомогою того ж насєлєнія.» – цитата з листа.

Лист змістовний і охоплює чимало питань, але в підсумку Олександр скаржиться на те, що не потрапив в жодний об’єктив камери. «Останнє, що тобі скажу, Олексію. В наших самих популярних тернопільських теленовинах на TV-4 про мене навіть словом не згадали, хоча так любили давно і раніше про мене “мирні” репортажі робити.

Оксандер Башта та Олексій Кайда на спільному фото

 

От в кадрі ти, Олексію виступаєш, тебе добре чути і видно, а на цьому фоні чути і мої воплі і волання…але мене не видно. Ти бачив, Олексію, скільки там було телекамер і тебе всі фільмували? Так – 5 !!!. і по жодному з наших тб каналів, то як мене мусора тягали по землі так і не показали.» Ось така вона – акторська гра Башти. Вже 2013 року, після того, як його не пускають в приміщення, він розігрує новий цікавий спектакль на камери. Події тоді відбувалися під будинком ТОДА.

«Мої реакції, така поведінка у відповідь на їхні дії – це моє право», — вважає пан Башта.

Це був спланований хід, щоб стати об’єктом уваги, бо він ще той борець за закон і права. 24 квітня 2017 року вхід в міську раду «Актор» блокує зі своїми теперішніми однопартійцями і вже плювати хотів на законність.

В цьому ж листі Башта писав, що йому важко живеться на пенсію інваліда, проте вже 2017 року в інтерв’ю для видання «ПоліТерно» не зміг чітко обґрунтувати джерела своїх доходів. А пенсія є незначною частиною його доходів. Більше того, пан Олександр вже зовсім не скаржиться на важке життя і малі пенсії.

Олександер Башта та його сьогоднішній інтернет опонент Степан Барна

Можна зробити висновки, що активна політична діяльність дала свої дивіденди. Мандат депутата і є запорукою матеріальної стабільності політиків місцевого рівня (читай тут). Нещодавні події в Тернополі це цілком підтверджують. Готові битися, кусатися, вискотіти, плакати, щоб тільки крісла не позбутися. Заради цього міняють політичні партії, переконання, цінності, щоб продовжувати грати в політичному шоу. Виборець не бачить істини і залишається ошуканим на роки…

Сьогодні пан Олександр вважає за потрібне розкритикувати чинну владу в області та державі. Як завжди він не задоволений владою. Але депутат обласної ради це ж і є влада.

А чим запам’ятався Олександр Башта як депутат обласної ради? Що зміг зробити на цій посаді? Для чого ця гра? Питання залишаються без відповідей.

Прочитано 1351 разів Останнє редагування Середа, 26 квітня 2017 18:38
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі