Четвер, 11 травня 2017 00:00

Тернополян знову хочуть використати?

Автор 

На п’ятницю, 12 травня, заплановано проведення 15-ї сесії Тернопільської міської ради. Розпорядження про скликання сесії підписав міський голова Сергій Надал.

 

Тернополян завтра планують використати в своїх цілях. Конфлікт в міській раді продовжується. Три депутата, яких «Свобода» позбавила партійних квитків, вирішили зберегти за собою мандати.

В свою чергу провладна партія докладає усіх зусиль, щоб провчити колишніх однопартійців.

«Свобода» використовує усі свої ресурси, щоб вдарити по рейтингах політиків-невдах.

В той час Іван Сороколіт почав розігрувати карту палких противників діяльності сьогоднішнього мера і вчорашнього однопартійця та шефа. Оскільки минулого разу громадяни не надто активно втручалися в незрозумілі перепетії, то сьогодні людей хочуть залучити нібито для вирішення їхніх проблем. Наразі в декількох місцях міста почали нові забудови, які не подобаються громадянам, але дозволені тими ж депутатами. Отже, свого часу вони дозволили таке свавілля, а сьогодні, коли вже в них проблеми, вирішили згадати про громаду.

24 квітня була 2-а серія народної комедії «шоу народних акторів». Перша же відбулася ще під час голосування за зміни до генерального плану міста. Тоді все відбулося тихо, мирно, але деякі депутати вирішили не відвідувати цей захід. Та коли відчули можливу втрату депутатського посвідчення, то підконтрольні їм ЗМІ почали нав’язувати людям думку, що це була їх чітка позиція проти свавілля міського голови і його планів на місто.

Але саме 24 квітня усе стало зрозуміло. Об’єднуються ті, що були проти і ті, що голосували «за», та активно взялися захищати тих, хто вважав що те голосування є не важливим. Тернополяни, депутати сьогодні вас закликають прийти з своїми проблемами під раду. Але чи не вони і є причиною цих проблем? Чи вважаєте, що саме завтра вони візьмуться вирішувати ваші проблеми? Де були депутати, коли громадяни дістали нову порцію у вигляді нового «генплану», але так активно почали турбуватися про вас, коли їх можуть позбавити мандата. В цій ситуації є ще одна маніпуляція, яку активно нав’язують заангажовані сайти. Відкликання депутатів здійснюється за погодженням виборців відповідного округу. Тобто без вас не можуть позбавити вашого депутата прописки в міські раді. І робиться це точно не під міською радою, отже, і закликають вас для іншого.

Іван Сороколіт також добре розуміє за що варто триматися до останнього. Сьогодні він є директором одного із комунальних підприємств, створеного «свободівцями».

На своїй сторінці депутати викладають фото, де вони підтримують колишнього однопартійця Баб’юк Марію. Один комунальний навчальний заклад під керівництвом цієї жінки вже закрили. Тодішній скандал з корупцією забули, а Марія Петрівна стала вірним «свободівцем». (читати тут) І на сьогодні їй це дає не малі статки, які вона сміливо декларує. (читати туттут)

 

Одяг деяких депутатів також свідчить про те, що вони свідомо йшли на шоу, а не на роботу. Тобто те, що вас кличуть, щоб ви озвучили те, що непокоїть, можна відкинути. Ваші проблеми надалі залишуться вашими.

 

А чи готові ви бути масовкою для шоу ? Чи готові ви прикривати чиїсь амбіції? Щодо незаконних забудов, то в раді вже давно все вирішили.

Але активна позиція має бути. Має бути на місці проблеми. Нехай всі українські канали роблять піар вашим проблемам, а не окремим політикам.

Прочитано 481 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі