Четвер, 31 серпня 2017 00:00

В Підгайцях існує корупція?

Автор 

Інтернет-видання «Діло» 24 серпня опублікувало статтю «Люди жаліються на підгаєцьких "лікарів-жебраків"». Матеріал викликав широкий громадський резонанс в Підгаєцькому районі.

 

На нашу поштову скриньку почали приходити численні листи подяки На актуальну тему. Проте більше було листів, де люди розповідали, що коїться в Підгаєцькій центральніЙ поліклініці та ПідгаєцькіЙ районній лікарні.

 

 

Усі автори листів просять анонімно висвітлювати їхні історії. Проте всі дають зрозуміти, що порядки в цій структурі встановив головний лікар.

Отже, Кушнір Ігор Богданович - головний лікар Підгаєцької районної лікарні. Більше 10 років працює на цій посаді. До Революції гідності також депутат Підгаєцької районної ради від Партії регіонів.

Проте успішно уникнув люстрації та зберіг під собою крісло головного лікаря. Вивчивши електронну декларацію Ігора Богдановича, виникає чимало запитань.

Пропрацювавши декілька десятків років в лікарні, в 2016 році декларує автомобіль Фольксваген Тігуан 2012 року випуску. Ціна такого автомобіля на ринку в середньому 20 тисяч доларів.

/>

Можна б було вважати, що економія довгими роками дала можливість придбати таку бажану автівку, в 2015 році в сімї Кушніра, довідома дружина також працівник районної лікарні, зявляється нерухомість в Тернополі (гараж в 31,9 м2.). Ціна такого на ринку нерухомості міста від 10 тисяч доларів.

Також варто додати, що Ігор Богданович декларує квартиру на 50 м2 в Тернополі, немаленький будинок на 343,2 м2 в Підгайцях та земельну ділянку площею 913 м2.

Виникає чимало запитань, як вдалося придбати усі ці активи працюючи лише на державні роботі і отримувати трошки більше ста тисяч гривень заробітної плати в рік. Лікарня котра просить в пенсіонерів і студентів "обов’язкових" 10 грн може бути таким успішним місцем роботи?

Дивує і той факт, що особистий водій найнятий для головного лікаря в той час коли канцелярські засоби працівники змушені купляти за свої кошти.

Досліджуючи історію цього закладу, ми дізналися іншу цікаву інформацію. Усі охочі отримати роботу мають заплатити 2 тисячі доларів.

 

Просимо відгукнутися усіх кому було запропоновано оплатити за робоче місце в даній лікарні.

Наші контактні дані

Прочитано 2034 разів Останнє редагування Четвер, 31 серпня 2017 13:29
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі