Корисно знати
Тарас Ковальський

Тарас Ковальський

Четвер, 31 серпня 2017

Інтернет-видання «Діло» 24 серпня опублікувало статтю «Люди жаліються на підгаєцьких "лікарів-жебраків"». Матеріал викликав широкий громадський резонанс в Підгаєцькому районі.

Четвер, 24 серпня 2017

На нашу поштову скриньку прийшов лист. Жителька Підгаєцького району описала ситуацію в Підгаєцькій районні поліклініці. Автор листа здивований наглою поведінкою місцевих лікарів. Мова йде про «добровільні примусові пожертви».

Понеділок, 21 серпня 2017

34-річний Богдан Музика із села Довжанка Тернопільського району завдяки своїй мужності та героїзму став відомим на всю країну.

Четвер, 17 серпня 2017

Аналітики американського інвестбанку Goldman Sachs прогнозують зміцнення гривні аж до кінця 2018 року.

П'ятниця, 14 липня 2017

“Півторак переможе бардак!”, – з таким амбіційним гаслом йшов на вибори до міськради Тернополя депутат Святослав Півторак. Вочевидь, керівництво Радикальної партії повірило у “радикалізм” пана Святослава, і після закінчення виборчої гонки, довірило йому покерувати міським осередком партії. Та, як виявилося, окрім гучних заяв та амбіцій, Півторак не зробив нічого для розвитку осередку, про що між собою відкрито говорять навіть його однопартійці.

Понеділок, 19 червня 2017

Пост про перевертнів в поліцейській формі з’явився у спільноті «Від Тарнополя до Тернополя». Чоловік пише, що він став свідком корупції. За словами автора посту, інцидент трапився днями біля Зборова.

Середа, 14 червня 2017

Тернополянин Ivan Skibenko розмістив 3 травня у фейсбуці пост про сексуальні ігри прокурора Віталія Пащенка та Шаварин Катерини.

Вівторок, 13 червня 2017

"Ми будемо голосувати за те, що нам вигідно",- сказав Петро Ландяк, лідер Громадянської позиції, керівнику однієї з громадських організацій на минулій сесії Тернопільської міської ради.

Середа, 07 червня 2017

На своїй сторінці Андрій Шкула повідомив про зухвалу і халатну роботу вже реформованої поліції області. 

Субота, 27 травня 2017

Користувачі обурено описують вчинок відомого у Тернополі підприємця, політика, громадсько діяча Ігора Гуди.