Корисно знати
Катя Шаблій

Катя Шаблій

Вівторок, 04 квітня 2017

Як приємно кожного ранку випити смачної кави з шоколадним батончиком, а ввечері поласувати тортиком. Так, без солодкого дехто просто не уявляє свого життя.

Понеділок, 27 березня 2017

Сьогодні вранці на дереві, поблизу "StarСoffeе", висіла голова свині і фантом тіла людини. На опудалі був напис "Тернопільські свині голосують за генплан". Вже о десятій ранку свиню зняли. Тернополяни були шоковані побаченим. 

Субота, 25 березня 2017

Сьогодні, 25 березня, весь світ підтримає акцію "Вимкни світло - увімкни серце". Так звана "Година Землі" є щорічною міжнародною ініціативою, яка закликає всіх людей берегти природу.

П'ятниця, 24 березня 2017

Весняний період у комунальників асоціюється із важкою фізичною працею, покликаною вивести місто із зимової сірості та бруду. Природа робить все, залежне від неї, в той час як комунальники виконують свої обов’язки.

Вівторок, 21 березня 2017

У вівторок, 21 березня, у Тернополі відбулась вечірня екскурсія підземеллями міста. Усі бажаючі, а це більше двохсот людей, зібрались біля тернопільського туристичного центру, що на вулиці Грушевського, 2.

П'ятниця, 17 березня 2017

Вона шістнадцятирічна дівчина, на рядки якої відкликається душа. Для неї творчість – праця, яка приносить неймовірне задоволення. Її поезію можна перечитувати по декілька разів, переосмислюючи проблеми цілого суспільства. У розмові з Іриною Ільчук (Синичкою) «Діло» дізналося про початки творчості дівчини, літературні вподобання, потяг до поезії та плани на майбутнє.

Четвер, 16 березня 2017

Близько 16:40 на Театральному майдані троє п’яних чоловіків вдарили депутата Тернопільської міської ради Івана Сороколіта в обличчя, а після цього почали бити його ногами.

Вівторок, 14 березня 2017

13 березня о 10:41 до оперативно-диспетчерської служби Управління надійшло повідомлення про пожежу у селі Драганівка Тернопільського району.

Понеділок, 13 березня 2017

У неділю вранці на території транспортного підприємства в  смт. В. Березовиця виникла пожежа вантажних автомобілів «Ford Cargo» (самоскид). Вогонь знищив два транспортних засоби.

Понеділок, 06 березня 2017

У понеділок, 6 березня, на трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече зіткнулися автомобілі «ВАЗ 2104» та «Chevrolet».