Людина діла

Експерт Аннабель Найт розповіла про кращі сексуальні пози. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Daily Star. Постільна акробатика знову опинилася в прольоті: за словами експерта, найкраще для задоволення жінок підходить класична місіонерська поза.

У найближчі години Землю накриє сильна магнітна буря, причиною якої став потужний потік сонячного вітру.

Нацбанк презентував законопроект «Про валюту», який повинен кардинально змінити систему валютного регулювання і валютного контролю в країні, передає Корупція.Інфо.

Топ -модель Марися Томашевська підтримала благодійний фестиваль для діток хворих на ДЦП і дітей-сиріт.

Всеукраїнський дитячий телепроект «Подружки», що транслюється на ТРК «РАІ» долучився підтримкою до міжнародного мистецького фестивалю “PORTO FRANKO”.

Музика має висікати вогонь з людських сердець

Людвіг ван Бетховен

Відоме прислів’я можна перефразувати так: «Скажи мені, яку музику ти слухаєш і я скажу, хто ти». Справді, людям подобається те, що найбільше імпонує їхньому внутрішньому «Я». Є звуки, які зустрічаємо повсюдно, майже на кожному кроці, а є такі унікальні жанри, відкриття яких стає справжньою подією, а то й переломним моментом життя.

Міністр інформполітики Юрій Стець ініціюватиме обов'язкове страхування для журналістів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства з нагоди Всесвітнього дня свободи преси.

На роздоріжжі, серед безлічі шляхів, стомлені та загублені під палючим сонцем… Приблизно так почувають себе випускники шкіл.

Як приємно кожного ранку випити смачної кави з шоколадним батончиком, а ввечері поласувати тортиком. Так, без солодкого дехто просто не уявляє свого життя.

Одним із видів традиційного мистецтва є вишивка. Для українців «хрестик», покладений на полотно, є символічним. Орнамент або сюжетні зображення на тканині із давніх-давен представляли усю духовну спадщину народу.