Новини міста

Депутат Тернопільської міськради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, голова постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, Володимир Стаюра, трагічно загинув.

На нашу поштову скриньку прийшов лист. Жителька Підгаєцького району описала ситуацію в Підгаєцькій районні поліклініці. Автор листа здивований наглою поведінкою місцевих лікарів. Мова йде про «добровільні примусові пожертви».

Звертаємось до всіх добрих і милосердних людей із проханням про допомогу!
Коник Любомир Михайлович народився 15 листопада 1971 року, є жителем села Тужилів Калуського району Івано-Франківської області.
Чоловіку поставили страшний діагноз – РАК КРОВІ. 

Тернополянка Анастасія Якушина поділилалася фотографіями жахливого стану санвузлів і палат у дитячій інфекційній лікарні Тернополя.

34-річний Богдан Музика із села Довжанка Тернопільського району завдяки своїй мужності та героїзму став відомим на всю країну.

Аналітики американського інвестбанку Goldman Sachs прогнозують зміцнення гривні аж до кінця 2018 року.

Блогер виклав відео, як нові поліцейські нахабно "косять бабло" старими схемами. Дивимося відео і згадуємо як працювали ДАЇ.

На днях вийшов промо ролик до нового телевізійного сезону дитячого і молодіжного телепроекту "Подружки". На жаль , у тізері змогли взяти участь не всі ведучі програми , проте більшість з них.

Як нам стало відомо, у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола неймовірний скандал. Його директорка, депутат партії “Свобода”, Марія Баб’юк попалась на брехні.

Нещодавно на Прикарпаття до відомого гірського курорту Bukovel завітала Ікона украінськоі популярноі музики Ірина Білик. Саме з цією артисткою асоціюються найкращі емоціі життя багатьох з нас. А пісні відомоі співачки знають і переспівують не лише на теренах Украіни, але і за іі межами.