Новини міста

У зв’язку із зростнням кількості хворих на кір, в Україні розпочали проводити безоплатну вакцинацію від кору. Як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я України, відтепер дорослі будь-якого віку можуть безкоштовно вакцинуватися від кору, паротиту та краснухи вакциною КПК, а також можна вакцинувати немовлят віком від 6 місяців, для яких кір є особливо небезпечним.

Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила в ефірі телеканалу ICTV бажання перевести частину сільських учнів на дистанційний режим навчання. “Я поділяю ідею дистанційного компоненту освіти.

9 вересня на тернополян чекає наймасштабніша спортивна подія осені - Ternopil sport fest - 2017. Захід наповнений безліччю несподіванок. Родзинкою свята стане двадцять перший легкоатлетичний пробіг «Тернопільська Озеряна-2017» із призовим фондом понад 600 $.

Депутат Тернопільської міськради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, голова постійної комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності, Володимир Стаюра, трагічно загинув.

На нашу поштову скриньку прийшов лист. Жителька Підгаєцького району описала ситуацію в Підгаєцькій районні поліклініці. Автор листа здивований наглою поведінкою місцевих лікарів. Мова йде про «добровільні примусові пожертви».

Звертаємось до всіх добрих і милосердних людей із проханням про допомогу!
Коник Любомир Михайлович народився 15 листопада 1971 року, є жителем села Тужилів Калуського району Івано-Франківської області.
Чоловіку поставили страшний діагноз – РАК КРОВІ. 

Тернополянка Анастасія Якушина поділилалася фотографіями жахливого стану санвузлів і палат у дитячій інфекційній лікарні Тернополя.

34-річний Богдан Музика із села Довжанка Тернопільського району завдяки своїй мужності та героїзму став відомим на всю країну.

Аналітики американського інвестбанку Goldman Sachs прогнозують зміцнення гривні аж до кінця 2018 року.

Блогер виклав відео, як нові поліцейські нахабно "косять бабло" старими схемами. Дивимося відео і згадуємо як працювали ДАЇ.