Субота, 27 травня 2017 00:00

На чому заробляє поліція в Тернополі

Автор 

В сюжеті Надзвичайних новин на ICTV йдеться про те, що патрульні організували затримання “злочинця” зі зброєю, а в кінцевому результаті це виявилося освідченням у коханні.

Поліцейські, як стверджують журналісти Надзвичайних новин, беруть гроші за такі “послуги”, а в той час на вулицях міста гинуть люди, відбуваються пограбування та кояться інші злочини. Володимир Струк стверджує, що відбувається службове розслідування даного факту, пише Терноград.

Олександр Подсаднюк стверджує, що сам спробував “замовити” таку послугу в патрульній поліції і йому порадили звернутися до керівництва. За його ж словами така послуга за неофіційною інформацією коштує від 50 до 100 доларів США. Володимир Струк каже, що копи за свої послуги грошей не беруть.

Замість займатися патрулюванням міста, вони організовують свята з “родзинкою” для спроможних заплатити за послуги поліцейських людей. Та чим більше “хліба” будуть забирати підлеглі Струка від аніматорів, тим частіше вони не встигатимуть на місце злочину вчасно, як це було вчора після резонансної аварії в центрі Тернополя, коли патрульні не могли приїхати 45 хвилин на місце події.

 

Джерело: "Реально"

Прочитано 446 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі