П'ятниця, 16 червня 2017 00:00

В Тернополі відбудеться презентація книжки Боісіди «Дивовиддя святих русалок»

Автор 

В неділю 18 червня у Тернополі відбудеться дуже важлива подія для тих, хто любить хорошу літературу (усім серцем), для тих, хто любить подорожувати (в інші світи) і для тих, хто в дитинстві (а може й зараз) йдучи повз річку чи озеро вірив, що десь там заховалася русалка..

 

18 червня о 16:00 у галереї "Бункермуз" відбудеться презентація книжки Боісіди «Дивовиддя святих русалок». Пам’ятаєте наше інтерв’ю? Тож на презентації буде можливість познайомитися не лише з книгою, але й з письменницею.

На своїй сторінці в соцмережі авторка пише як їй подобається те, що література дає можливість подорожувати Україною і спілкуватися з читачами. А ще Боісіда давно мріяла побувати в Тернополі. Прихильники українського фентезі напевно теж давно мріяли про таку презентацію.

Тим хто вперше чує про «Дивовиддя про святих русалок» пропонуємо п’ять фактів про книгу, які зможуть вас зацікавити.

1. Канонізовані герої. У книзі справді йдеться про святих русалок. І не смійте уявляти ікону русалки з німбом над головою чи щось подібне. Мова йде про святість, яка може бути в кожному з нас: щире серце, жертовність та любов, тобто всі ті риси,що рятують людей.

2. Книжка-феєрія. Тут є безліч міфологічних істот, які пізніше виявляються знайомими нам: домовики, песиголовець, польовики, озерич та багато інших. Всі вони не лише беруть участь в сюжеті, але й творять незабутню атмосферу торів Боісіди. А окрім того, ще зустрінуться скандинавські персонажі. Буде цікаво.

3. Кінематографічність зашкалює. Під час читання в голові вимальовується дуже яскрава картинка (чого вартий хоча б палац Характерника). Багато героїв мають оригінальну зовнішність і голоси (ви теж їх чуєте під час читання?). Отже, книга читається на одному подиху.

4. Мандри уві сні. А як часто вам снилися епічні сни? Хоча б раз в житті кожен бачив щось дійсно цікаве. А Боісіді уві сні приходять нові сюжети. Це навіть у передмові до книги написано. Кажуть, що уві сні наша свідомість мандрує різноманітними світами і сни – це спогади із тих мандрів. Теоретично, якщо це правда, то не варто дивуватися що фантастичні історії Боісіди «такі справжні». Зрештою, у них просто йдеться про близькі та зрозумілі для кожного серденька речі.

5. Що таке банальність? Ні, не чули! Справді, у «Дивовидді…» немає жодного натяку на банальність. Сюжети всіх чотирьох частин (що об’єднані ідейно) свіжі та оригінальні. Характерник, який щоночі перетворюється на немовля, кохання польовиків, покровителів льону та цикорію, історія про знайомство звичайного чоловіка з дивовижними равлідами… Це вам не порятунок світу в кожній серії чи рівновага добра та зла.

Отож, якщо вам набридло одноманіття – читайте «Дивовиддя…» і поспішайте на презентацію.

Прочитано 613 разів Останнє редагування П'ятниця, 16 червня 2017 14:57
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі