Субота, 29 липня 2017 00:00

Ірина Білик зірвала шквалт аплодисментів

Автор 

Нещодавно на Прикарпаття до відомого гірського курорту Bukovel завітала Ікона украінськоі популярноі музики Ірина Білик. Саме з цією артисткою асоціюються найкращі емоціі життя багатьох з нас. А пісні відомоі співачки знають і переспівують не лише на теренах Украіни, але і за іі межами.

 

"Особисто для мене пісні , а особливо тексти пісень Ірини Миколаівни зіграли не малу роль. Під час написання власного роману "Попелбшка у чоботях" я постійно надихалась творами з альбому Ірини Білик. Мені імпонує глиьина і чуттєвість, стиль виконання та підхід до кожноі пісні. А ще вперше зустрівши популярну співачку на концерті за лаштунками під час інтерв'ю для моіх маленьких підопічних, я збагнула: коли є Ірина Білик все працює як потрібно само собою. Створюється аура тепла, простоти і дешевного збагачення. Це не можливо описати декількома реченнями . Сам концерт був пронизаний чудовою енергетикою. Я була настільки вражена, адже зустріла багатьох друзів саме на ньому. Особливо була рада бачити популярного ведучого Германа, який став вже своєрідним символом концертного плацдарму на курорті. Окреме "спасибі" Прикарпаття концерт у особі пана Мар'яна, якому Ірина Білик особисто дякувала зі сцени та подяка продюсерові артистки за щирість і людяність.", - ділиться враженнями від концерту топ - модель, продюсер дитячого телепроекту "Подружки" та письменниця Марися Томашевська.

До коментарів долучилися і маленькі селебритіз, телеведучі програми "Подружки" (трк "РАІ"), Катерина Дмитришин і Владислав Дем'янів: "Нам все дуже сподобалось. Вперше пісні Ірини Білик ми почули у виконанні артиста Alekseevа, тому нам стало цікаво познайомитися із оригінальними версіями цієі пісні. Згодом ми захопилися тим наскільки одна людина може по-різному через пісні передавати емоціі. Тому ми хвилювалися перед інтерв'ю з пані Іриною. Адже така Зірка погодилась поспілкуватися з рами. Але подивилися в іі добрі очі і зрозуміли, що хвилювання були марними". Взагалом концерт Ірини Білик зірвав шквалт аплодисментів у присутніх Voda club. Нагадуємо концертний холл клубу арендує "Прикарпаття концерт".

Концертові Ірини Білик передував виступ гурту "ТІк". А незабаром глядачі зможуть насолодитися виступами Ірини Федишин, співачки Onuka, виконавця Pianoboy, "Flyproject", гурту "Гриби".

Прочитано 1607 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі