Субота, 12 серпня 2017 00:00

Вийшов промо ролик до нового телевізійного сезону телепроекту "Подружки"

Автор 

На днях вийшов промо ролик до нового телевізійного сезону дитячого і молодіжного телепроекту "Подружки". На жаль , у тізері змогли взяти участь не всі ведучі програми , проте більшість з них.

Режисером тізеру став відомий вже на Прикарпатті та за межами регіону Юрій Павливода. Звісно , що для дітей-ведучих проекту промо-ролик був цікавим і не ординарним, зйомки оходили у ліцеі #23 міста Івано-Франківська у географічному кабінеті.

Задум тізеру досить простий : так як програму дивиться і доросла частина глядачів , то всім варто пригадати якими вони були у юному віці. Як ходиди до школи і як хотілося сховатися за партою , коли не вивчив урок, або ж навпаки відповісти впршим, коли матеріал уроку вивчався на зубок.

"Подружки "- це ж саме той телепроект, де все як у звичайній школі . Спершу завжди щось не вдається, а згодом глядач завдяки сюжетам програм розуміє наскільки легко досягнути поставлених цілей і сміливо йти до мети. Та за кожним досягненням стоіть окрема людина . Для когось це вчитель, батьки , а для ведучих іх продюсер Марися Томашевська.

Топ-модель, журналісті майбутній дипломат розповіла , що саме історіі з книг надихали іі на створення чогось не звичного і суперсучасного. Все вона втілює у цьому телепроекті. І звісно розшукує нових , активних і талановитих журналістів, ведучих особистостей

Прочитано 199 разів Останнє редагування Субота, 12 серпня 2017 08:53
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі