Новини міста
Марія Бурлак

Марія Бурлак

Середа, 06 вересня 2017

Міністр освіти Лілія Гриневич повідомила в ефірі телеканалу ICTV бажання перевести частину сільських учнів на дистанційний режим навчання. “Я поділяю ідею дистанційного компоненту освіти.

Субота, 29 липня 2017

Нещодавно на Прикарпаття до відомого гірського курорту Bukovel завітала Ікона украінськоі популярноі музики Ірина Білик. Саме з цією артисткою асоціюються найкращі емоціі життя багатьох з нас. А пісні відомоі співачки знають і переспівують не лише на теренах Украіни, але і за іі межами.

Середа, 12 липня 2017

Немає нічого сильнішого за слово

Меандр

Коли відбуваються міжнародні конкурси і перемагає представник нашої країни – ми радіємо. Так само на всеукраїнських – якщо здобуває перемогу представник нашої області, міста або села, то ми вважаємо за честь мати щось спільне з ними. Жителі Тернопільщини, а особливо Теребовлянського району і села Іванівка, можуть пишатися своїми людьми, адже у нас є такі талановиті люди, володіють одним із наймогутніших знарядь світу: Словом.

П'ятниця, 16 червня 2017

В неділю 18 червня у Тернополі відбудеться дуже важлива подія для тих, хто любить хорошу літературу (усім серцем), для тих, хто любить подорожувати (в інші світи) і для тих, хто в дитинстві (а може й зараз) йдучи повз річку чи озеро вірив, що десь там заховалася русалка..

Субота, 10 червня 2017

Музика має висікати вогонь з людських сердець

Людвіг ван Бетховен

Відоме прислів’я можна перефразувати так: «Скажи мені, яку музику ти слухаєш і я скажу, хто ти». Справді, людям подобається те, що найбільше імпонує їхньому внутрішньому «Я». Є звуки, які зустрічаємо повсюдно, майже на кожному кроці, а є такі унікальні жанри, відкриття яких стає справжньою подією, а то й переломним моментом життя.

Субота, 03 червня 2017

Два газових балончики і ніж вилучили поліцейські під час перевірки людей, які хотіли пройти на вулицю Листопадову. Про це повідомили у прес-службі поліції.

Понеділок, 15 травня 2017

А ви теж, згадуючи історичні події 1917-21 років незадоволені результатом? Люди поки не придумали як переписати історію (це було б чудово: в 2017 відзначати сторіччя Незалежності!).

Четвер, 13 квітня 2017

На роздоріжжі, серед безлічі шляхів, стомлені та загублені під палючим сонцем… Приблизно так почувають себе випускники шкіл.

П'ятниця, 17 березня 2017

Коли нарешті вийде перший український фільм за мотивами коміксу «Максим Оса»? Неймовірно епічний трейлер ми побачили ще в 2015 році і досі чекаємо.

П'ятниця, 17 березня 2017

Трилогія Mass Effect – одна з найуспішніших космічних рольових ігор. На жаль, історія про капітана Шепарда закінчилася і творці давно заявили, що не слід чекати її продовження. Але хто сказав, що це кінець для Mass Effect? 21 березня починається реліз Mass Effect. Andromeda, де починається нова сюжетна лінія.