Новини міста
Тетяна Шевчук

Тетяна Шевчук

П'ятниця, 04 серпня 2017

Як нам стало відомо, у Галицькому коледжі імені В’ячеслава Чорновола неймовірний скандал. Його директорка, депутат партії “Свобода”, Марія Баб’юк попалась на брехні.

Четвер, 20 липня 2017

Київський блогер та засновник Frisor barbershop Дмитро Верховецький приїхав відкривати новий барбершоп в Тернополі. Дмитро в своєму влозі показав від чого був шокований в Тернополі.

Субота, 08 липня 2017

Після публікації на нашому сайті статті "Барна не хоче піклуватися про інвалідів області?" свій коментар дав Директор департаменту соціального захисту Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

Четвер, 06 липня 2017

Саме так можна зрозуміти ситуацію, прочитавши статтю на сайті "Рупор правди"

 

Понеділок, 26 червня 2017

У Тернополі невідомий на операцію дитині дав 100 000 доларів. Чоловік побажав залишитися невідомим. Про випадок на своїй сторінці в Фейсбуці розповів Ігор Качмарський.

Вівторок, 20 червня 2017

До уваги жителів Підгаєччини і діаспори. Створюється оргкомітет з питання встановлення пам'ятника Героям Небесної Сотні або Борцям за волю України в місті Підгайці.

Середа, 14 червня 2017

Саме так у соціальних мережах відреагували на досить специфічний подарунок дітям з садочку села Городище Козівського району від голови Тернопільської ОДА Степана Барни. Високопосадовець приніс коробку з написом на російській мові «МИНИ КАССА».

Вівторок, 13 червня 2017

Всеукраїнський дитячий телепроект «Подружки», що транслюється на ТРК «РАІ» долучився підтримкою до міжнародного мистецького фестивалю “PORTO FRANKO”.

Четвер, 08 червня 2017

Організатори запросили на фестиваль "Файне Місто" колективи з країни окупанта. З країни, яка щодня вбиває українців і руйнує долі сотням наших громадян.

П'ятниця, 02 червня 2017

З 1 квітня по 31 травня 2017 року Тернопільським рибоохоронним патрулем було проведено 64 рибоохоронних рейди в напрямку здійснення державного контролю у сфері рибоохоронної діяльності. Було викрито та задокументовано 126 порушень Правил любительського і спортивного рибальства.